укр  |  рус

Рівненська обл. Рівненський р-н.
35371, с. Антопіль
вул. Київська, 57Б

+38 067 381 3669
+38 067 383 6072

Послуги

Збір врожаю

Один з провідних видів діяльності нашого підприємства - послуги зі збирання зернових в Україні, а також інших культур (пшениця, ячмінь, соя та інші).

У цій сфері ми працюємо вже 15 років. За цей час набули великого досвіду роботи, з'явилися постійні партнери.


Збирання врожаю проводимо комбайнами John Deere та Claas американського виробництва, бункера яких вміщають до одинадцяти кубічних метрів зерна. Комбайни оснащені дев'ятиметровими жатками "John Deere Flex" і измельчителями соломи. Швидкість збирання врожаю залежить від врожайності і від своєчасного вивезення зерна. Ми забезпечуємо подачу комбайнів безпосередньо на поле, доставляємо комбайни по Україні своїми тралами для перевезення негабаритного вантажу.


Насправді збирання врожаю є нескладним процесом, якщо за нього беруться наші спеціалісти. Наша компанія пропонує послуги по збиранню врожаю на вигідних умовах. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, у яких великий досвід роботи на комбайнах. Техніка постійно оновлюється, вона стає дедалі потужнішими, таким чином, послуги зі збирання врожаю стають все більш якісними і доступними.

Робота зі збирання врожаю комбайнами проводиться на вищому рівні і в максимально короткі терміни, однак, швидкість безпосередньо залежить від обсягів врожаю, погодних умов і т.д. Нами забезпечується транспортування комбайнів і комплектуючих прямо на місце збору врожаю.

Скориставшись нашими послугами, Ви забудете про проблеми, пов'язані зі збором врожаю, наша техніка вирішить всі ці проблеми. Робота виконана якісно, ціни доступні, що може бути краще?!