укр  |  рус

Рівненська обл. Рівненський р-н.
35371, с. Антопіль
вул. Київська, 57Б

+38 067 381 3669
+38 067 383 6072

Послуги

Ремонт і технічне обслуговування сільськогосподарської техніки

Одним з основних напрямків діяльності ТОВ "ПАРТНЕРАГРО" є ремонт сільгосптехніки провідних світових брендів: John Deere, Claas, Case та інших на території України.


Кваліфіковані спеціальсти нашої компанії проведуть повну діагностику, і проведуть ремонт Вашої техніки в найкоротші терміни незалежно від складності запланованих робіт. Сучасне технологічне оснащення сервісної бази, постійна наявність оригінальних запчастин, а також високий рівень кваліфікації майстрів дозволяють нам гарантовано здійснювати професійне сервісне обслуговування як дрібної, так великої сільськогосподарської техніки.Запуск сільгосптехніки і технічна підтримка здійснюється інженерами служби сервісу безпосередньо в полі. Ввідна експлуатація та технічне обслуговування  сільськогосподарської техніки входять в обов'язковий курс навчання фахівців господарства.

Послуги сервісного центру ТОВ "ПАРТНЕРАГРО"

Високий рівень обслуговування, професійність майстрів, оперативність, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта є основними складовими ефективної роботи нашої компанії. Кваліфіковані майстри щодня здійснюють широкий спектр сервісних послуг, серед яких:

  • базова діагностика;
  • профілактичний, а також терміновий ремонт сільгосптехніки;
  • додаткова настройка, калібрування і регулювання як електричної так і механічної складової техніки;
  • гарантійне обслуговування;
  • післягарантійне обслуговування (планові і позапланові техогляди);
  • додаткові консультації від сервісних інженерів.

Купуючи техніку у нас - Вам не потрібно хвилюватись про якісне гарантійне та післягарантійне обслуговування!