укр  |  рус

Рівненська обл. Рівненський р-н.
35371, с. Антопіль
вул. Київська, 57Б

+38 067 381 3669
+38 067 383 6072

Послуги

Транспортні послуги

Послуги з перевезення сільськогосподарської техніки по Україні та Європі - є основним напрямком діяльності компанії ПАРТНЕРАГРО. Протягом всього періоду наші спеціалісти - експедитори, менеджери, логісти, водії - роблять все можливе, щоб транспортування сільгосптехніки (комбайнів, тракторів та іншої техніки) проходила без непередбачених ситуацій і затримок.

Наша компанія може забезпечити:

 • Оперативну доставку сільгосптехніки (комбайнів, тракторів) і обладнання (сівалок і косарок);
 • Вигідну вартість перевезення негабаритних вантажів по Україні та Європі.
 • Повний комплекс транспортно-експедиторських послуг: складання маршруту, митне оформлення і т. д.Сільськогосподарська техніка включає в себе величезний вибір різноманітного обладнання, а саме, різноманітні трактори, сівалки, комбайни, обприскувачі, культиватори і багато інших механізмів. У всій сільгосптехніці є одна спільна риса - це її різноманітність. Різні форми, різноманітні сфери застосування, а також габарити. Саме ця різноманітність і ускладнює її транспортування, так як вона вимагає особливого підходу.

В першу чергу необхідний професійний огляд вантажу для того, щоб підібрати відповідну техніку і розробити оптимальний маршрут перевезення сільськогосподарської техніки. Не останню роль відіграє підготовка всіх потрібних документів та дозволів. Тільки при дотриманні всіх цих умов, клієнт в результаті отримає своєчасну, а головне професійну доставку машин в потрібне місце і час.

Транспортування сільськогосподарського обладнання включає в себе, перш за все перевезення великогабаритних механізмів і техніки, які своїми розмірами сильно перевершують допустимі норми. Наша диспетчерська служба має можливість підібрати саме ту техніку, яка буде відповідати параметрам перевезеної сільгосптехніки і зможе її перевезти в потрібному напрямку.

Сільгосптехніку здатні перевозити низькорамні трейлери або напівпричепи. Тільки так перевезення вантажу буде вигідним і функціональним. До будь-якого перевезення необхідно знаходити окреме рішення і індивідуальний підхід.

ТОВ «ПАРТНЕРАГРО» займається перевезеннями наступної сільськогосподарської хозтехнікі:перевезення комбайнів;
 • перевезення культиваторів
 • перевезення колісних і гусеничних тракторів;
 • перевезення косарок;
 • перевезення сівалок;
 • перевезення розкидачів добрив;

Трактори і комбайни відносяться до розряду нестандартних вантажів. Їх самохідне транспортування можливо тільки на короткі відстані. Якщо необхідно відправити вантаж на далекі відстані, то краще за все скористатися спеціальним транспортом. Найкращим варіантом є трал з низькорамної платформою. Вся справа в тому, що у нього є кріплення, які потрібні для надійної фіксації вантажу. Низька платформа дає можливість тралу легко проходити під мостами, а також іншими перекриттями. Маршрут перевезення сільськогосподарської техніки повинен складатися з урахуванням маси вантажу, стану доріг та інших показників.

Чому варто обирати нас?

 • Наявність власного автопарку. Завдяки сучасним тягачам та низкорамним напівпріцепам ми здійснюємо доставку сільськогосподарської техніки швидко і безпечно.
 • Система відстеження вантажу. Наш автопарк обладнаний системою GPRS, завдяки якій ми можемо відстежувати вантаж в дорозі.
 • Здійснення доставки по всій Україні. Ми доставимо сільськогосподарський вантаж в будь-який регіон країни.
 • Оперативне оформлення необхідної документації. Наші фахівці швидко оформлять всі необхідні документи.