укр  |  рус

Рівненська обл. Рівненський р-н.
35371, с. Антопіль
вул. Київська, 57Б

+38 067 381 3669
+38 067 383 6072

Про компанію

ТОВ “ПАРТНЕРАГРО” вже 15 років є одним із передових постачальників імпортної с/г техніки світових виробників John Deere, Claas, Case та інших на території України.

До Ваших послуг зернозбиральні, кормозбиральні, бурякозбиральні комбайни, трактори з різним навісним обладнанням, автонавантажувачі, оприскувачі, сівалки та плуги як нові, так і бу.

 
В нашій компанії Ви отримає повний комплекс робіт в одному місці:
  • Ми підберемо, поставимо і здійснимо технологічний супровід машин.
  • Проконсультуємо перед придбанням техніки, щоб визначити оптимальну комплектацію.
  • Організуємо транспортування, страхування та митне оформлення придбаних машин.
  •  Надамо допомогу в отриманні та оформленні різних типів фінансування.

Перевезення техніки та запчастин по Україні та Європі здійснюється різними типами напівпричипів, також рефрежератором та низькорамною платформою для перевезення великогабаритної техніки.

Крім того, фахівці нашої компанії здійснюють сервісне обслуговування та якісний ремонт техніки, яку придбали в нас. В найкоротші терміни організуємо доставку необхідних для заміни запасних частин і комплектуючих. При необхідності ми можемо організувати виїзд сервіс-інженера в Ваше господарство для проведення пуско-налагоджувальних, діагностичних і ремонтних робіт.

Компанія “ПАРТНЕРАГРО” приділяє особливу увагу роботі з клієнтами, наданням професійних послуг по сервісу та ремонту техніки, також навчанню працівників замовників роботі на придбаній техніці.

Додатковим напрямком нашої діяльності надання послуг по збору врожаїв власною технікою. Також здійснюємо обробку грунту (дискування, розпушування, оранка, культивація, ... ) по домовленості від 500га.

Ми будемо раді надати Вам будь-яку цікаву для Вас інформацію і побачити в числі наших клієнтів!

 

Новини

Всі новини >>

Телескопические погрузчики JCB. Критерии выбора.

Телескопические погрузчики JCB относятся к категории специальных технических средств, предназначенных для транспортировки разных видов грузов и работой с ними на высоте. Они широко применяются на строительных площадках, в коммунальном, сельском хозяйстве. Своей конструкцией телескопические погрузчики JCB напоминают гибрид фронтальных аналогов с самоходными кранами.

Детально >>

Трансмиссия John Deere

PowrQard Plus и AutoQuad Plus Eco Shift Power Shift и AutoPowr

Детально >>